Banner
Banner
Banner

Центральний вбудований пилесос – “центральный пылесос”

 

Щоб побудувати будинок потрібно затратити багато зусиль та часу, ви змушені обирати між новітніми технологіями, матеріалами, естетичними та дизайнерськими мотивами  розраховуючи при цьому на складений бюджет  власного будинку. Пропонуючи нові технології та звертаючи увагу на дрібні переваги матеріалу, ми розуміємо, про складність вашого вибору та прийняття рішень. Тому, ми не пропонуємо черговий банальний супер-агрегат підвищеної потужності і сучасного дизайну, а пропонуємо чисте повітря в будинку, безцінний час та легкість повсякденного життя, з допомогою вбудованої системи пиловидалення.

Чисте повітря. Здоров’я для вас та ваших близьких.

Будь-який переносний пилосос, навіть з ряду останніх моделей зі складною системою фільтрації і захисту, розпилює найдрібніший пил в повітрі і безпорадний у боротьбі з алергенними мікрочастками та побутовими кліщами. А справа тут в тому, що частина пилу взагалі не прибирається. Пролетівши через пилосмок, пил переміщується в повітря, а потім знову осідає. Як правило, після прибирання звичайним пилосмоком пил містичним чином з’являється на екрані телевізора, на столі  та інших побутових предметах.

Інша справа прибирання за допомогою центрального пилососа,  сила всмоктування його більша, ніж переносного, завдяки чому забруднення ефективніше видаляються і очищуються. Але головна перевага в іншому – повітря, що втягується з пилом, після проходу через фільтр в пилососі не повертається в приміщення, а викидається назовні проходячи через систему труб у стінах. Разом з ним видаляються частинки пилу і побутові кліщі, які не вдалося затримати на фільтрі.

Науково доведено, що людина витрачає 80% свого імунітету, щоб захиститися від мікробів, що містяться в пилу. Тому вбудовані пилососи сприяють підтримці імунітету, а значить, і вашого здоров’я.

Безцінний час. Менше часу на прибирання більше для відпочинку.

Вбудовані пилососи володіють більш високою потужністю всмоктування, тому вони справляються зі своєю роботою значно швидше звичайного пилососа. Вам не доведеться двічі обробляти одну і ту саму поверхню, час на прибирання скорочується вдвічі.

Ергономічні шланги різної довжини, вбудовані пневмосовки, різні насадки зроблять прибирання приміщення ще швидшим та приємнішим. З їхньою допомогою  ви зможете дістатися до самих недоступних місць вашого будинку.

Легкість повсякденного життя. Залиш сили на дозвілля.

Тепер не потрібно тягати за собою величезний побутовий пилосос, все що вам потрібно для прибирання – це підключити шланг до розетки і агрегат запуститься автоматично. Так як агрегат встановлений в технічному приміщенні, під час прибирання чути тільки шум всмоктуваного повітря, який не потурбує членів вашої родини, коли вони навчаються, говорять по телефону, дивляться телевізор або навіть сплять.

Чи можливо уявити собі сучасний будинок без систем каналізації, водопостачання, опалення та вентиляції? Звичайно, ні! Сьогодні вже необхідно додати в цей список систему центрального видалення пилу, яка значно полегшить процес прибирання, зробить екологічніше і чистіше ваш дім!

 

Контакти: (050)33-99-321 (0332)28-51-88

Дизайн: www.newsteli.com.ua, пошта: info@newsteli.com.ua, телефон: (050)33-99-321

BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные выставки, готовые проекты домов, новостройки МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины Строй-Прайс - Все строительные материалы