Banner
Banner
Banner

Декоративні штукатурки

Більшість людей, які роблять ремонт у своїх квартирах або домівках, бажають виконати роботи таким чином, щоб приміщення мало неповторний, індивідуальній інтер’єр. Але ж що для цього потрібно зробити? Поклеїти шпалери? Вкрити стіни фарбою? Ні. Кажучи відверто – все це вельми банально. Адже і шпалери, і фарбу на стінах можно зустріти будь де. І, доречі, далеко не факт, що ваш сусід або родич не вирішить незалежно від вас придбати такі ж самі матеріали для проведення ремонтних робіт. То, що ж робити?

 

Якщо ви дійсно бажаєте зробити інтер’єр індивідуальний, то вам на допомогу прийде декоративна штукатурка. Можливо, ви навіть не чули про неї. Але якщо так, то нічого дивного у цьому немає, тому що у нашій країні вона з’явилась нещодавно.

 

Декоративна штукатурка стін поділяється на декілька різних видів. Серед усіх найбілиш відомим та красивим є венеціанська штукатурка. Її характерною ознакою є яскравий блиск та переливання поверхні. Втім, слід зазначити, що саме цей вид штукатурки буде коштувати найбільше за інші.

 

Нанесення декоративної штукатурки відбувається згідно особливої технологіі, що була розроблена спеціально для неї. Якщо ви продивитесь фотографії приміщень, у котрих на стіни нанесене саме таке покриття, то ви побачите, що головною різницею є фактура поверхні. Тому іноді можна почути у назві не декоративна, а фактурна штукатурка. Окрім фактури, звісно ж, штукатурки відрізняються кольором.

 

Сьогодні деякі люди намагаються під час проведення ремонту реалізувати декоративну штукатурку своїми руками. Але цього не варто робити, якщо немає великого практичного досвіду у проведенні такого типу робіт. Бо достатньо допустити лише одну помилку і фактурна штукатурка, зроблена особисто, буде неякісною. Це може відзначитись на її міцності або довговічності у гіршу сторону.

 

Якщо ви бажаєте, щоб у вашій квартирі декоративна штукатурка було зроблена кваліфіковано, ми радимо вам завітати до нашої компанії. Фактурна штукатурка є однією із наших спеціалізацій. У нас працюють досвідчені профессіонали, результат роботи яких характеризується надійністю та якістю.

 

Саме профессіонали нашої компаніі зможуть втілити у життя найрізноманітніші ідеї відносно декоративної штукатурки, якими би сміливими вони не були. Ми зможемо зробити на ваших стінах штукатурку будь-якого кольору, та будь-якої фактури.

 

Зверніться до нас та ви на власні очі зможете переконатися, що у цьому питанні ми – справжні майстри.

Декоративні штукатурки

OIKOS

Antica Signoria

CANDIS

Эльф decor

Valpaint

Фото декоративних штукатурок Antica Signoria

Декоративна штукатурка відео

Декоративна штукатурка ціна

Купити декоративну штукатурку можна зателефонувавши:
(095) 935 79 19

або відвідавши салон:
м.Луцьк вул. Даргомижського, 7

Дизайн: www.newsteli.com.ua, пошта: info@newsteli.com.ua, телефон: (050)33-99-321

BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные выставки, готовые проекты домов, новостройки МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины Строй-Прайс - Все строительные материалы