Banner
Banner
Banner

Декоративний камінь

Вперше штучний камінь був використаний людиною з метою прикрасити інтер’єр приміщення за декілька тисячоліть до нашої ери. Незважаючи на те, що на той час технології його виробництва дуже відрізнялись від сучасних, його зовнішній вигляд був дуже схожий на справжній камень. І, звичайно ж, ще у ті часи ціна на штучній камінь була значно нижчою.

 

Минали століття, а інтерес людства до штучного каменю не тільки не сгасав, а й ріс з неймовірною швидкістю. І в першу чергу через те, що штучний камінь не відрізнявся ззовні від справжнього, а коштував набагато дешевше. Тому купити штучний камінь для виконання ремонту в приміщенні могли собі дозволити не тільки надзвичайно заможні люди, ай середній клас.

 

У наш час штучний камінь неймовірно популярний у багатьох країнах світу, наша у цьому питанні не є виключенням. Сьогодні існує багато технологій виробництва штучного каменю. Та найбільш популярною є та, яка дозволяя виробляти цей декоративний облицювальний матеріал із гіпса.

 

Декоративний гіпсовій камінь користується попитом не без підстав.

 

По-перше, він має прекрасний зовнішній вигляд. Завдяки цьому його застосовують для створення декоративного покриття на стінах квартир. Враховуючи те, що декоративний гіпсовій камінь має різноманітні фактури та кольори, він з легкістю знайде своє місце у ваших приміщеннях в незалежності від того, який саме дизайн ви обрали.

 

Другою перевагою декоративного каменю, виробленого із гіпса, є його якісні характеристики. Він відрізняється значною міцністю. Тому, ви можете не боятися, що у разі необережного поводження, поверхню гіпосового каменя буду пошкоджено – зробити це не так просто.

 

Камінь гіпсовий перевершить ваші очікування та значно прикрасить ваш інтер’єр.

 

Якщо вас зацікавив цей облицювальний матеріал, ви можете звернутись у нашу компанію Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий вибір різноманітного штучного каменя від найвідоміших дизайнерів світу. Наші кваліфіковані консультанти з радістю допоможуть вам, давши відповіді на усі поставлені запитання.

 

Ми приємно здивуємо вас не лише ассортиментом, якістю обслуговування, але й гарними цінами на цей облицювальний матеріал.

 

Тому, якщо ви вирішили купити штучний камінь, не гайте свого часу, а звертайтесь до нас. Ми впевнені, наші пропозиції зацікавлять вас, та ми знайдемо спільну мову.

 

 

Декоративний гіпсовий камінь:

широко використовується в сучасному житті. Ваш будинок стане оригінальним, яскравим, сучасним. Ви можете фантазувати і втілювати в життя найсміливіші творчі ідеї. Каменем оформляють стіни будинків та квартир (куня, спальня, коридор, вітальні та ін.).  Він став невід’ємним атрибутом ресторанів, магазинів, офісних приміщень. Цьому  матеріалу велику увагу приділяють дизайнери, адже  він гармонійно поєднується з металом, пластиком, деревом, склом і т.д. дуже легко оброблюється та вкладається.

– Не є радіоактивним

– Не схильний до гниття і корозії

– Не виділяє шкідливих речовин

– Не виділяє ніяких запахів

– Не горить і пожежобезпечний

– Не вбирає вологу і запахи

– Не проводить тепло і електричний струм

– Не вимагає посилення поверхонь,
на які його укладають

– Стійкий до атмосферних умов
різноманітний у кольоровій палітрі

– Легкий і зручний при транспортуванні.

 

Декоративний камінь АЛЯСКА

Декоративний камінь КОЛОРАДО

Дуже великої популярності набув камінь “Стара Прага” або друга його назва “Старе місто”. Найчастіше його використовують в сучасних дизайнах та переважно в однотонних відтінках (білий, коричневий, бежевий). До однієї з переваг можна віднести товщину плитки – до 1 см.

stara praga_1
stara praga_2
stara praga_3

Декоративный камень Самба

Samba01 Samba02

 

Samba03 Samba04

 

 

Декоративный камень Пиаца

Piaca01 Piaca02

 

 

Декоративный камень Римини

Rimini01 Rimini02

 

 

 

 

Дизайн: www.newsteli.com.ua, пошта: info@newsteli.com.ua, телефон: (050)33-99-321

BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные выставки, готовые проекты домов, новостройки МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины Строй-Прайс - Все строительные материалы