Banner
Banner
Banner

Кіберполотно

Флуоресцентні Кібер-покриття з 3d-ефектом!

Цілісні флуоресцентні панорами, нове слово в інтер’єрному дизайні!!

Найбільша і унікальніша світова колекція сучасного Стіннового Кібер-мистецтва

Ми раді представити Вам нового типа матеріалу для обробки стенів і стель.

Завдяки комбінації нової технології флуоресцентного друку і цифрової 3d графіки, ми отримали дуже глибоке і близьке до реального зображення під світлом BLB ламп. Це рішення, альтернативне традиційним декораціям, може бути використане в будь-якому типові інтер’єру. У денний час, це виглядає як елегантне настінне зображення, у вечірній же час, коли запалюються blb-лампи, кібер-покриття “оживають”, наповнюючись глибиною і яскравістю фарб.

Кібер-покриття – це багатоцільовий інтерьерний матеріал, який може бути використаний в приміщеннях приватної і суспільної спрямованості. Тематичне різноманіття дозволяє знайти використання в будь-якому приміщенні, будь то кафе або вітальня, дитяча кімната або офісний хол. За допомогою нашого матеріалу, ви зможете привнести у ваш інтер’єр як частинку тепла, використовуючи панорами серій Класика & Єгипет, Море, Вікна, створити атмосферу близькості дикої природи, використовуючи картини серій Ландшафти, Море, Вікна, так і оформити ваше приміщення в урбаністичному або футуристичному стилі, застосувавши дизайни серій Нічні Міста, Космос, Кібер.

Ми сподіваємося, що ви оціните пропонований нами матеріал, і залишитеся задоволені побаченим візуальним ефектом. Це буде кращою винагородою нашої праці.

Галерея Специфікація

Закачати Каталог

Закачати Каталог виконаних робіт

Закачати Прайс

Дизайн: www.newsteli.com.ua, пошта: info@newsteli.com.ua, телефон: (050)33-99-321

BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные выставки, готовые проекты домов, новостройки МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины Строй-Прайс - Все строительные материалы