Banner
Banner
Banner

Чудо технології – біокаміни в Україні

18-08-2010

А чи знаєте Ви, що на сьогоднішній день є незаперечною ізюминкою будь-якого інтер’єру? Про що Ви завжди мріяли, але не могли собі уявити це у себе в квартирі? На що можна дивитися вічно?
Звичайно ж, це справжній вогонь.
І сьогодні у нас з’явилася унікальна можливість внести його в наші будинки без будь-яких проблем. Рішення в цьому питанні знайшли німецькі інженери – вони створили концептуально новий вид декору та опалення в житлових приміщеннях – біокамін.

Так що ж являє собою біокамін?
Це принципово новий вид камінів, виконаних з різних якісних матеріалів, таких як метал, піщаник, скло та інших, які потрясають своєю унікальністю і практичністю.
Біокамін працює на рідкому, екологічно чистому паливі (біоетанол), яке спеціально розроблялося вченими для створення можливості внести в житлові приміщення справжній вогонь без додаткових коштів вентиляції (димоходу або витяжки).

Біоетанол розроблений на основі переробки рослинних компонентів, а тому є абсолютно безпечним при згорянні для дихання людини. У процесі горіння біоетанолу не виділяється небезпечний для дихання чадний газ, дим або інші речовини, а незначна кількість вуглекислого газу, при згорянні кисню, легко заповнити відкриттям кватирки.
Біокамін можна розміщувати в будь-який за площею квартирі вони є не лише чудовим елементом декору, але й серйозним доповненням до опалення у вашому будинку, тому що за годину горіння температура в кімнаті підвищується на 5 ° С.
Дивитися на вогонь можна вічно, він вносить у наші душі гармонію і спокій, тому вечір у біокамін доставить вам прекрасний відпочинок і принесе масу задоволення.
Крім того, біокамін можна піднести як елітного подарунка, який підкреслить вишуканий смак і статус його власника, а також, безсумнівно, здивує і порадує.
Новий століття відкриває нам усе більше нових можливостей і біокамін – одна з них.
Це можливість наповнити свій будинок аурою тепла і гармонії, внести затишок і насолоду в кожен прожитий день, роблячи його неповторним!

Рубрика: Новини
Дизайн: www.newsteli.com.ua, пошта: info@newsteli.com.ua, телефон: (050)33-99-321

BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные выставки, готовые проекты домов, новостройки МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины Строй-Прайс - Все строительные материалы