Banner
Banner
Banner

Відтепер фотошпалери (фотообои)

15-07-2010

Раді  запропонувати Вам  ексклюзивні високоякісні фотошпалери друковані на висококласному обладнанні  із застосуванням матеріалів кращих виробників Європи.

– Розміри будь-які, обмежені тільки Вашими бажаннями і можливостями,
– Величезний вибір сюжетів у нашому  каталозі (усі представлені зображення ретельно відібрані по якісній ознаці і мають високу комп’ютерну роздільну здатність, що дозволяє виготовляти фотошпалери на стіни, практично, будь-яких розмірів),
– Широкий вибір основ, який дозволяє з легкістю підібрати текстуру під Ваш інтер’єр.
Якість матеріалів і екологічність фотошпалер підтверджені Висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи

Комплекс послуг, що входить у вартість фотошпалер:

– Візуалізація фотошпалер у Вашому інтер’єрі,
– Дизайнерська обробка обраного Вами сюжету (адаптація розмірів, корекція кольору, шумокоррекція, редагування елементів сюжету, накладення ефектів: ч / б, сепія, негатив, специфічних),
– Підбір ексклюзивних фотографій,
– Дизайнерська розробка макету зображення,
– Виготовлення фотошпалер на основі цифрового фото, наданого Вами.

Термін виготовлення – 2 дня.

Високоякісні спеціалізовані текстуровані основи німецького виробництва з вініловим покриттям на паперовій або флізеліновій основі. Ідеально підходять для дизайнерсько-оформлювальних робіт.
Відрізняються високою механічною міцністю, стійкістю до сонячних променів, до дії вологи і миючих засобів. Крім того такі фотошпалери відмінно клеяться на стіну за допомогою шпалерного клею для важких шпалер. Щільність – 295 г/м2.

Матеріали відрізняються:
– Багатогранністю текстур,
– Відмінною передачею кольору,
– Приховує нерівності стін (товщина основ 330 мкм),
– Стійкі до вигорання і ультрафіолету,
– Стійкі до впливу вологи і миючих засобів,
– Висока механічна міцність,
– Обклеювання відбувається за допомогою звичайного шпалерного клею для важких шпалер.

Різні текстури підбираються в залежності від обраного сюжету та інтер’єру приміщення.
На безструктурних шпалерах відмінно виглядають панорамні сюжети, фотопортрети, макрозйомка, картинки для дитячих кімнат з казковими сюжетами. Текстура з дрібним зерном додасть зображенню глибину і блиск. Шорсткість кам’яних архітектурних фрагментів, асфальту, скель відмінно передасть матеріал з великої піщаної текстурою. На матеріалі з текстурою під штукатурку гармонійно виглядають малюнки аквареллю, старовинні фрески, картини, ретро фотографії. Для картин, виконаних олійними фарбами, із широкими розмашистими мазками, підійде текстура, що передає нерівність художнього полотна. В інтер’єр з етнічними мотивами гармонійно впишуться фотошпалери, виконані на матеріалі у вигляді грубої лляної тканини.

Рекомендації щодо вибору:

Дуже часто, при погляді на стіну невеликої кімнати, виникає бажання її відсунути, змінити її вигляд або просто-напросто взагалі прибрати.
вичайно ж існує багато варіантів змінити стіну кімнати. І один з цих варіантів – фотошпалери.
У нашої компанії Ви можете замовити високоякісні фотошпалери з сюжетом на будь-який смак. В нашому каталозі представлені дуже цікаві і багатопланові колекції сюжетів. Є дуже сміливі рішення – наприклад, колекція «одного образу». Це коли всю стіну займає фото квітки (кульбаби, маку або троянди). Не менш несподівано виглядають макрозображення осіннього листя і відблиски морської гладі. Однак, швидше за все, споглядати настільки яскраві образи кожен день можуть люди з дуже стійкою психікою. Тому, перш ніж вибрати образ, спробуйте подумки спрогнозувати свою реакцію на нього.

Якщо в якості способу вибрати картину, то фотошпалери будуть виступати не тільки вікном у далекий, але реальний світ, а і в країну фантазій.
І все ж, як би не сподобався вибраний сюжет, потрібно реально поглянути на свої можливості. Мова не про гроші (хоча і про них теж – ціни на виконані під замовлення фотошпалери на високоякісних спеціалізованих шпалерах варіюються від 230 до 290 грн./м2). Мова про те, що вони, як це не парадоксально, зажадають деякого простору перед собою. Тому, якщо кожна стіна кімнати щільно заставлена меблями, особливо високими шафами, і без неї ніяк не обійтися, доведеться відмовитися від сюжетів 2,5 Х3, 25 метра.

Але може, воно й на краще. Багатьом, навпаки, більше до смаку панорамні полотна, які можуть починатися від верхнього рівня спинки дивана (комода) і відносити удалину не гірше повноформатних видів. Якщо поверхні для справжнього розмаху все одно не вистачає, скористайтеся наївними і чудовими «вікнами». Їм і потрібно всього лише – 80 сантиметрів завширшки і метр-півтора у висоту. Врятують положення також вузькі бордюри. При правильному поєднанні з основними шпалерами, у вас завжди буде можливість помилуватися на цікаву лінію горизонту.

Не забувайте про двері. Для них наша компанія запропонує спеціальний формат фотошпалер. Мабуть, самий цікавий варіант – ефект прочинених дверей, що веде, наприклад, на веранду з виглядом на сад або берег моря.
Раз вже мова зайшла про образи, не можна обійти стороною рекомендації з Фен-шуй. Вони говорять: краще вибирати зображення, де немає гострих (колючих) кутів, предметів, що викликають негативні емоції, а також сюжетів, що несуть агресію.Так що пригающий на вас з темряви тигр або чиїсь дивляться з пітьми злі очі, хоча і відповідають епатажній натурі підлітка, але спокою і конструктивності в його душевний світ точно не додадуть.

Вибираючи пейзаж, не забудьте зорієнтуватися по сторонах світла. Якщо вирішите «розчинити» східну стіну, не варто вибирати сюжет із заходом. І навпаки. Інакше можна внести плутанину у власні відчуття. Для південної стіни підійде сонячний полуденний сюжет, для північної – вигляд гір, ліси і ніч. До речі, до гір у Фен-шуй особливі вимоги – вони знову-таки не повинні бути занадто гострими (асоціюються з проблемами).
А якщо вам доводиться багато сидіти за столом, навіть самі «благонадійні» гори краще розмістити за спиною.А ось перед очима повинні бути простори – луг в травах, гладінь моря.

Кілька слів про воду. Вона повинна «притікає» до вас: тобто, струмку або водопаду належить струмувати у ваш бік. А ось всілякі «дев’яті вали» краще розглядати на виставках і в галереях, а не вдома. І взагалі, вигляд вічно бурхливого моря навряд чи асоціюється із затишком.
Врахуйте також, що емоції людини може скоректувати перспектива, особливо, якщо при вході в квартиру йому набридло упиратися в стіну. Дзеркало в цьому випадку протипоказано. А ось їх імітація, тобто панно або фотошпалери – цілком доречні. Але перспектива тут має бути що розширюється (горизонтальна), а не звужується (стежка, що веде в ліс).

Купуйте та насолоджуйтесь!

Текстури фотошпалер

Для пошуку зображень для фотошпалер скористайтейся …

Фотошпалери (фотообои) в інтер’єрі…

Рубрика: Новини, Фотошпалери
Дизайн: www.newsteli.com.ua, пошта: info@newsteli.com.ua, телефон: (050)33-99-321

BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные выставки, готовые проекты домов, новостройки МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины Строй-Прайс - Все строительные материалы