Banner
Banner
Banner

Натяжна стеля для підвісних стель типу Армстронг (Armstrong)

30-10-2009

Натяжна стеля для підвісних конструкцій (підвісних стель) – це ідеальне вирішення в цілях функціональності та декорації. Продукт у вигляді квадратів монтується і демонтується з легкістю в структурах типу Армстронг і надає повний доступ в поверхню до вентиляції, електрики та іншої кабельної техніки над стелею.

Технічна характеристика таких стель (розміри: 595 x 595 мм товщина: 14 мм вага: 0,2 кг/ шт.) дозволяє легко замінити підвісну стелю і вирішити будівельні проблеми що часто зустрічаються, як наприклад цвіль чи грибок, тріщин, пожовтіння чи звичайного опадання пилу з листів підвісних стель.

Види таких стель бувають в різних версіях: дзеркальне (лакове), сатинове, матове, металеве (металік) або транспарентне (Transparent), дірчасте – декоративне і акустичне а також можливі варіанти з друком. Понад 150 доступних кольорів в різних текстурах, які захоплять кожного клієнта. Дизайнерські можливості цієї системи необмежені. Через створення „мозаїки” кольорів чи протиставлення кольорів одержується неповторний ефект. Такі стелі можна довільно формувати згідно з кожним баченням уяви.

Також існує можливість встановлення освітлювальних систем, акустичних динаміків вентиляційних відходів та противопожежних систем. Існує також можливість пристосування технології в специфічні розміри поміщення.


Тепер непотрібно вибирати натяжний чи підвісний? Можна поєднати!

Рубрика: Натяжні Стелі
Дизайн: www.newsteli.com.ua, пошта: info@newsteli.com.ua, телефон: (050)33-99-321

BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные выставки, готовые проекты домов, новостройки МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины Строй-Прайс - Все строительные материалы