Banner
Banner
Banner

Наливна підлога

Наливні підлоги

 

Наливні підлоги ? продукт сучасної технології виготовлення покриття для підлог. Ідеально гладкі, міцні, вогнетривкі, безпечні в екологічному відношенні, довговічні в експлуатації і зручні в гігієнічному догляді, полімерні наливні підлоги використовуються для фінішної обробки найрізноманітніших приміщень ? ресторанів, готелів, торгових центрів, офісів тур фірм і рекламних агентств, житлових котеджів і фешенебельних апартаментів в багатоквартирних будинках.

Для того щоб змонтувати наливні підлоги в квартирі або офісному приміщенні, необхідно перш за все підготувати основу. В якості основи може бути використана тільки бетонна стяжка, причому до її якості пред’являються підвищені вимоги: основа повинна бути ідеально рівна, оскільки скоси, тріщини та інші дефекти укладання приведуть до дефектів декоративного покриття.

Упевнившись в тому, що якість стяжки відповідає технології монтажу наливної підлоги, майстри приступають до наступного, найбільш цікавому і креативному етапу роботи. По суті, на бетонну стяжку можна просто нанести шар епоксидного покриття ? такі підлоги виглядають по-своєму привабливо, а по міцності не поступаються природному каменю. Але набагато цікавіше виглядають наливні 3D підлоги: для їх виготовлення під прозорий епоксидний шар на бетонну стяжку наноситься будь які зображення в обраній дизайнером техніці. Це можуть бути готові фотошпалери, фотографії, виготовлені замовником, малюнок олійною фарбою по бетону, об’ємні декорації з різноманітних матеріалів ? наливні підлоги декоративні це безмежний простір для польоту дизайнерської фантазії. Тривимірні зображення чудово вписуються в різні стилі, від класицизму до абстракціонізму і хай-тека. Втім, наливні підлоги 3д можна використовувати не тільки з метою поліпшення естетики житлового або офісного приміщення. Так, досвідчений фахівець з інтер’єрів здатний запропонувати для оформлення підлоги варіанти, які візуально розширюють простір малогабаритної квартири, або надають позитивний вплив на психологічний стан власника приміщення і його гостей, і т.д.

Повністю завершений, розгладжений, просушений, а при необхідності заґрунтований декор покривається шаром прозорої епоксидної смоли. Процес її нанесення не менш клопіткий, ніж виготовлення бетонної стяжки. Полімерна композиція ретельно вимішується промисловим міксером, після чого наливається на поверхню підлоги і розрівнюється шпателем (раклею) та спеціальним голчастим валиком. Монтаж наливних 3D підлог вимагає дотримання певних температурних умов, до того ж слід враховувати, що вже через півгодини після приготування полімерна композиція втрачає життєздатність: процеси твердіння, які починаються в ній, роблять суміш непридатною для подальшого укладання. Таким чином, без достатнього досвіду і професійної вправності виготовити полімерні наливні підлоги вельми проблематично, чим і обумовлена ??висока вартість цих ексклюзивних підлогових покриттів.

Незважаючи на швидке зростання популярності наливних підлог, об’єктивною інформацією про їх достоїнства і недоліки багато споживачів поки що не мають. Звідси походять міфи про токсичність полімерних покриттів для підлоги, підвищеної крихкості або неймовірно складному догляді за наливними підлогами в квартирі. В дійсності полімерна композиція здатна виділяти токсичні випаровування тільки в процесі її заливки: після застигання епоксидна смола стає абсолютно нешкідливою навіть для людей, які страждають алергією. Що стосується догляду, наливні підлоги чудово піддаються чищенню як спеціальної миючою машиною для підлог, так і звичайної вологою ганчіркою. Так що до основних недоліків наливних 3D підлог на даний момент можна віднести хіба що розцінки на їх монтаж і певні складнощі демонтажу, зумовлені високою міцністю і довговічністю цих оригінальних підлогових покриттів.

Фото наливної підлоги

Дизайн: www.newsteli.com.ua, пошта: info@newsteli.com.ua, телефон: (050)33-99-321

BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные выставки, готовые проекты домов, новостройки МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины Строй-Прайс - Все строительные материалы