Французькі натяжні стелі від компанії «Група ДПС Україна» — це те, що Вам потрібне!

Тому, що Ви можете собі це дозволити. Компанія «Група ДПС Україна» —

генеральний представник Dps™ в Україні. Натяжні стелі Dps™ представлені на нашому ринку вже більше 8 років. Компанія-виробник Grupa DPS була створена в 1991 році в Польщі і з тих пір міцно затвердилася як один з європейських лідерів по виробництву натяжних стель. Сьогодні компанія має мережу представництв у всіх країнах Європи, а також в США і Австралії. Якість стель Dps™ відповідає міжнародним стандартам і є еталоном для світових виробників натяжних стель. Вся продукція має необхідні сертифікати і максимально відповідає всім санітарно-гігієнічним і технічним вимогам. Саме тому продукція має неослабний попит і має визнання споживачів у всьому світі.

А тепер натяжні стелі всесвітньо відомого бренду представлені і в Україні! Ексклюзивна якість, підтверджена необхідними сертифікатами, стала доступною для дійсних Цінителів вишуканого інтер’єру і креативного дизайну. Натяжні стелі компанії «Група ДПС Україна» – по всіх чинниках стелі номер 1 в Україні. Вони екологічно безпечні, не вимагають додаткового відходу, не вбирають запахи, і гарантують звукоізоляцію. Плівка прошла найжорстокішу перевірку по стандартах ISO, що автоматично є доказом високої якості і довговічності. Тому компанія «Група ДПС Україна» сміливо дає 12 років гарантії на всю продукцию.

Прагнення до вдосконалення у сфері декоративної обробки – головний принцип Dps™, що на сьогоднішній день вже добре зарекомендувала себе на ринку України. Політика компанії “Група ДПС Україна” – оптимальне співвідношення ціни і якості.

Компанія використовує високоякісні матеріали, а вибір відтінків і структур задовольнить навіть найвимогливішого замовника, дозволить створити ексклюзивний і оригінальний інтер’єр. Завдяки правильній організації технічного процесу компанія має можливість виконати замовлення в найкоротші терміни (від 1 до 7 днів) і виконати найсміливіші дизайнерські рішення.  Ми розробили унікальну технологію, завдяки якій запах від плівки вивітрюється на третій день після монтажу, і це ще раз доводить екологічну нешкідливість (що так поважно сьогодні в просоченому залізом і бетоном сучасному мегаполісі!).

Компанія може надати свої послуги у всіх регіонах України завдяки налагодженій ділерській мережі, яка постійно розширюється. Зв’язавшись з нами, Ви можете замовити натяжну стелю будь-якої конструкції в будь-якому місті України. Європейська якість всесвітньо відомого бренду тепер стала доступною!

З сайту компанії «Группа ДПС Україна» — генеральний представник DPS™ в Україні.

http://grupadps.com.ua

Натяжні стелі …


Tags: , ,

Leave a Reply