Увага! Остерігайтеся неякісної продукції.

Останнім часом на українському ринку з’явилися багато невеликих фірм, які використовують плівку невідомих виробників. Такого роду плівка не призначена для використання в житлових приміщеннях, може бути не сертифікована, може мати дуже сильний запах, який не проходить з часом, постійно завдавати шкоди здоров’ю, не відповідати пожежним нормам. За естетичний вид також непотрібно забувати: перше дешева плівка переважно має маленьку товщину, при монтажі втрачається яскравість кольорів (насичення), друге (ми рахуємо головним) виконання спайки полотна, тобто естетичний вигляд шву, причиною цьому є дешеве обладнання на якому проходить процес виробництва. Часто натяжні стелі, виготовлені з подібних матеріалів продаються під відомими торгівельними марками. У зв’язку з цим потрібно перед замовленням стелі вимагати документи стосовно якості плівки (сертифікати) а після монтажу гарантійні документи. Наприклад, в тм MIRROR є власний гарантійний талон який захищений голограммою.

На плівку торгових марок DPS та MIRROR виготовлену з високоякісних матеріалів, які є повністю безпечними у нас підтверджується такими документами: висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи та протоколи випробування визначення горючості, групи полум’я і коефіцієнта димоутворення.

І наприкінці нагадуємо вам, що гарантія на натяжні стелі торгових марок MIRROR і DPS складає 12 років на стійкість кольору і форму стелі, і 3 роки на механічну міцність матеріалів і комплектуючих.

Leave a Reply