Banner
Banner
Banner

Нова соціальна ініціатива (соціальна мережа) Google +

20-07-2011

Пошуковий гігант Google запустив в режимі тестування новий проект соціальної спрямованості з назвою Google +.

Сервіс Google + працює в тестовому режимі для обмеженого числа користувачів, і реєстрація в ньому доступна тільки за запрошеннями (інвайтами). Це означає щоб стати учасником соціальної мережі потрібно отримати запрошення на вашу почтову скриньку (тільки на @gmail.com) від друзів чи знайомих. А ставши учасником ви і самі в змозі відправляти запрошення для всіх бажаючих. Але мусимо пам’ятати що не всі запрошення зможуть гарантувати потрапляння в Google +. Відбір по запрошенням лежить на плечах Google і принцип його відбору неясний.

 

Серед особливостей мережі можна виділити відсутність єдиного списку друзів – замість нього реалізована система кіл спілкування (сім’я, колеги, друзі ), що дає можливість спілкуватися одночасно і значно спрощує налаштування заборони показів певної інформації для певних кіл. Наприклад багато людей не хочуть ділитися інформацією про роботу зі своїми родичами та мережевими знайомими, і навпаки.

 

Вже почалося поширення клієнтської програми для взаємодії із соціальною мережею Google + за допомогою комунікаторів Apple iPhone.

 

Не всі запрошення зможуть гарантувати потрапляння в Google +. Принцип відбору неясний. Але запрошення ми відправляємо всім бажаючим, для цього в коментарях залиште свою почтову адресу (@gmail.com).

 

В подяку за запрошення зробіть ретвіт цього поста або поділіться ним у соціальній мережі Facebook. Інші соціальні мережі також згодяться. Головне – це поширити інформацію. Крок необов’язковий, але вкрай бажаним і перевага надаватиметься тим, хто будь-яким зручним для нього способом опублікував посилання на цей пост (ретвіт, facebook, вконтакте і т.д.). Ми ж хочемо залучити якомога більшу кількість людей у мережу?

Метки:

Отзывов: 3 на «Нова соціальна ініціатива (соціальна мережа) Google +»

  1. Алєжик пишет:

    якщо сподобається,то будем продвигати цю мережу)

  2. Василь пишет:

    дякую

  3. Віталій пишет:

    vintoniwitaliy@gmail.com

Ваш отзыв

Рубрика: Новини
Дизайн: www.newsteli.com.ua, пошта: info@newsteli.com.ua, телефон: (050)33-99-321

BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные выставки, готовые проекты домов, новостройки МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины Строй-Прайс - Все строительные материалы