Banner
Banner
Banner

Рідкі шпалери

Ремонт завжди відволікає від важких думок. Але завдання ремонту, зокрема, обклеювання приміщення шпалерами, ускладнюються, якщо стіни нерівні, багато кутів, дверних отворів, косяків, виступів. Паперові і самоклеючі шпалери вимагають ідеальної поверхні стін, необхідності точного підбору малюнка. Стінні панелі важко застосувати без спеціальних навиків і пристосувань. Залишається вибрати рідкі шпалери.

Рідкі шпалери мають принципову відмінність від інших типів настінних покриттів. Це декоративне покриття розроблене в Японії на основі шовкових коконів. Технологія їх нанесення доступна кожному. Зазвичай ця композиція з бавовняних або целюлозних волокон, фарбників і клею упакована в поліетиленовий пакет. Вміст пакету розмішується в певній кількості води, і рідкі шпалери готові до вживання.

Рідкі шпалери володіють антистатичними властивостями, не притягують пил, відповідають стандартам пожаробезпеки. Вони включають в свій склад акрилові компоненти, тому несумісні з фарбованими масляними фарбами поверхнями. Щонайширший спектр кольорів дає можливість варіювати відтінки на будь-який смак, створити робочу атмосферу або домашню. У композицію шпалер можуть бути додані золоті нитки, можна досягти ефекту колірних плям. Варіантів багато.

Дані шпалери дозволяють приховувати невеликі дефекти поверхонь, ними можна заповнити щілини у важкодоступних місцях, покривати стіни, незважаючи на кривизну кутів, а також труби, батареї (заздалегідь їх заізолювати щоб уникнути плям іржі на шпалерах). Вони не мають швів, не дають усадки. Підходять для тільки що побудованих квартир (не треба чекати усадки будинку).

Шовкове покриття SILKOAT (рідкі шпалери)


Шовкове покриття SILKOAT –це матеріал для внутрішньої обробки приміщень, застосовується як для житлових будинків, так і для офісів, живі фарби і тони покриття створюють естетичний вигляд і оживляють будь-яку атмосферу. SILKOAT- це не шкідливе для здоров’я покриття, чия властивість повітропроникності забезпечує стіни від втрати тепла, а отже економить енергію, поглинає звук, створюючи тишу, затишок і спокій. Антистатичність дозволяє вам забути що таке пил на стіні. Покриття не забруднюється і навіть при ремонтних роботах зберігає вашому приміщенню чистоту.

Загальні характеристики:

Декоративно-захисний матеріал для покриття внутрішніх поверхонь на водній основі. Виготовлений з шовкових коконів, бавовни, натуральних волокон, акрилових зєднувальних компонентів.

  • Екологічно чистий. Екологічно чистий матеріал, оскільки виготовлений виключно з натуральних компонентів (що підтверджується сертифікатами) а) Російський гігієнічний сертифікат, виданий Центром державного санітарно-епідемічного нагляду м. Москва. б) Німецький гігієнічний сертифікат, виданий Берлінським будівельно-біологічним інститутом.
  • Пожежобезпечний. Не поширюють вогонь, а при горінні не виділяють токсичних газів. а) Берлінський Федеральний Інститут дослідження і контролю будматеріалів доводить пожаробезопасность SILKCOAT і рекомендує його вживання. б) Російський пожежний сертифікат.
  • Забезпечує волого-, тепло- і звукоізоляцію. Вологопоглинаюча здатність – дуже значна при використанні матеріалу в приміщеннях з надлишковою вологістю повітря. Покрийте стелю у ванній кімнаті рідкими шпалерами — і зникне духота, припиниться запітніння дзеркал і інших предметів. Тепло- і звукоізоляційні властивості рідких шпалер забезпечуються їх унікальною пористою структурою.
  • Антистатичність. Обумовлена вживанням натуральних компонентів, що мають нейтральний електричний заряд, тому притягнення заряджених часток пилу не відбувається, що вкрай важливо з точки зору гігієни.
  • Провітропроникність.
  • Проста експлуатація.
  • Закачати Прайс

Дизайн: www.newsteli.com.ua, пошта: info@newsteli.com.ua, телефон: (050)33-99-321

BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные выставки, готовые проекты домов, новостройки МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины Строй-Прайс - Все строительные материалы