Banner
Banner
Banner

Що таке Флуоресцентні кібер-покриття з 3d-ефектом (кіберполотно)?

15-09-2009

Винайдений зовсім недавно матеріал КіберТех, додає 3d-ефект стінам приміщень в нічний час, і прекрасно прикрашає їх при денному освітленні. Матеріал КіберТех може прикрасити будь-які комерційні заклади або приватні будинки. У матеріалі КіберТех вперше в світі об’єднані технологія флуоресцентного друку на нетканому текстильному матеріалі і високотехнологічна комп’ютерна 3d графіка, поєднання яких і привело до здобуття зображень з високим дозволом і чіткістю передачі кожної деталі оригінального зображення.

Повністю відмінний від традиційного люмінесцентних і флуоресцентних декорів, КіберТех являє собою прекрасні стінні декоративні панорами при денному освітленні, перетворюючись в найбільш живі флуоресцентні стінні покриття з вражаючим 3d-ефектом, під blb-лампами в умовах темного приміщення або вночі.

Ці незвичайні стінні покриття були розроблені і виготовлені в Кореї за прогресивною технологією приготування флуоресцентних пігментів, і їх якість, не може йти ні в яке порівняння з традиційними флуоресцентними шпалерами і стінними покриттями, що пропонувалися раніше. Тепер безліч людей мають можливість прикрашати свої домашні і комерційні інтер’єри матеріалом КіберТех, наділяючи їх красою і незвичністю. Він простий в установці. Його можна наносити не лише на стіни, але і на стелі.

Рубрика: Кіберполотно
Дизайн: www.newsteli.com.ua, пошта: info@newsteli.com.ua, телефон: (050)33-99-321

BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные выставки, готовые проекты домов, новостройки МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины Строй-Прайс - Все строительные материалы