Archive for the ‘Натяжні Стелі’ Category

Фотодрук на натяжній стелі

Пятница, Сентябрь 24th, 2010

Втілюємо Вашу мрію!

Оригінальні малюнки прикрасять Ваші стелі і стіни.

Така натяжна стеля прикрасить і додасть закінченість Вашому інтер’єру, розширить простір, а також дуже яскраво виділить його серед багатьох інших.

Натяжна стеля з фотодруком має екологічний та пожежний сертифікати, і як і будь-яка інша натяжна стеля у випадку протікання (витримує до 100 літрів на 1 м. кв.) Вона врятує Ваш інтер’єр і Ваше майно.

При виготовленні натяжної стелі з фотодруком ми використовуємо спеціальні фарби, які не містять свинцю, що абсолютно безпечно для житлових приміщень. Увага! Такі фарби використовують не всі виробники натяжних стель.

Можна замовляти на стелю малюнки навіть менше 1 кв.м. Друк виконується на будь-який плівці для натяжних стель. Друк виконується на високоякісному обладнанні, картинка виходить дуже чіткою.

Друк UV чорнилом вважається найбільш екологічно чистим способом друку, барвистий шар не виділяє ніяких шкідливих речовин, абсолютно безпечний для здоров’я, вважається більш безпечним, ніж офсетний друк (книги, журнали).

Пропонуємо Вам створити неповторний інтер’єр за допомогою натяжних стель з фотодруком.

Для вибору малюнків та композицій маєте нагоду скористатись нашим каталогом, але також Ви маєте можливість вибати будь-яку фотографію з фотобанків або навіть зробити власне фото чи портрет.

 

Догляд за натяжними стелями

Вторник, Апрель 13th, 2010

Натяжні стелі дуже невибагливі і прості в експлуатації. Не дивлячись на те, що наша компанія дає гарантію на 10-12 років служби, при правильній експлуатації термін служби якісної натяжної стелі практично не обмежений нічим, окрім вашого власного бажання до оновлення. Якщо у ваших планах на найближчі роки не значиться заміна стелі, слід дотримуватися наведених нижче простих правил користувача:

Якщо натяжна стеля забруднилась з часом і має потребу в чищенні найкраще в цьому випадку використовувати звичайну теплу воду температури близько 30-35 градусів та м’яку не ворсисту тканину, здатну добре вбирати вологу (фланелеву тканину).

Якщо звичайна вода не допомагає, то можна зробити спеціальну суміш, змішавши воду з не агресивним миючим засобом: для цього береться трохи миючого засобу, який змішується з теплою водою, потім слід змочити ганчірку в отриманій суміші і приступати до видалення забруднення, роблячи легкі руху в напрямку шва . Як тільки забруднення будуть видалені, очистимо поверхню стелі від залишків миючого засобу за допомогою вологої тканини, а потім протремо полотно насухо.

Крім того, в процесі миття натяжної стелі таким методом, важливо правильно розрахувати механічне навантаження, тому що стеля має властивість витягатися при надмірних зусиллях, що додаются до неї. І не забувайте, що між полотном і «рідною» стелею існує невеликий зазор, і якщо ви перестараєтеся, ви ризикуєте пошкодити поверхню натяжної стелі.

Не використовуйте губки, від яких можуть з’явитися розводи і всю операцію доведеться повторити. Щітки і абразивні чистячі засоби (розчинники) взагалі використовувати неприпустимо: від них на поверхні стель можуть виникнути пошкодження, внаслідок чого доведеться міняти полотно.

Якщо у вас встановлена лакова натяжна стеля, та вона забруднилась невеликими частинами, краще скористайтеся спиртовмісним засобом або розчином спирту, який не залишає розводів і дуже швидко вивітрюється. Стелю слід протирати обережно і дбайливо.

Досить важливим є те, що після монтажу натяжної стелі ви отримуєте від нас невеликий шматок плівки, саме ту яку вам монтували. Це надає можливість проекспериментувати різні миючі засоби не ризикуючи на стелі.

Якщо ви будете дотримуватися цих нехитрих правил експлуатації, натяжні стелі служитимуть вам вірою і правдою довгі роки, не змінюючи свого зовнішнього вигляду.

Французькі натяжні стелі від компанії «Група ДПС Україна» — це те, що Вам потрібне!

Среда, Ноябрь 4th, 2009

Тому, що Ви можете собі це дозволити. Компанія «Група ДПС Україна» —

генеральний представник Dps™ в Україні. Натяжні стелі Dps™ представлені на нашому ринку вже більше 8 років. Компанія-виробник Grupa DPS була створена в 1991 році в Польщі і з тих пір міцно затвердилася як один з європейських лідерів по виробництву натяжних стель. Сьогодні компанія має мережу представництв у всіх країнах Європи, а також в США і Австралії. Якість стель Dps™ відповідає міжнародним стандартам і є еталоном для світових виробників натяжних стель. Вся продукція має необхідні сертифікати і максимально відповідає всім санітарно-гігієнічним і технічним вимогам. Саме тому продукція має неослабний попит і має визнання споживачів у всьому світі.

А тепер натяжні стелі всесвітньо відомого бренду представлені і в Україні! Ексклюзивна якість, підтверджена необхідними сертифікатами, стала доступною для дійсних Цінителів вишуканого інтер’єру і креативного дизайну. Натяжні стелі компанії «Група ДПС Україна» – по всіх чинниках стелі номер 1 в Україні. Вони екологічно безпечні, не вимагають додаткового відходу, не вбирають запахи, і гарантують звукоізоляцію. Плівка прошла найжорстокішу перевірку по стандартах ISO, що автоматично є доказом високої якості і довговічності. Тому компанія «Група ДПС Україна» сміливо дає 12 років гарантії на всю продукцию.

Прагнення до вдосконалення у сфері декоративної обробки – головний принцип Dps™, що на сьогоднішній день вже добре зарекомендувала себе на ринку України. Політика компанії “Група ДПС Україна” – оптимальне співвідношення ціни і якості.

Компанія використовує високоякісні матеріали, а вибір відтінків і структур задовольнить навіть найвимогливішого замовника, дозволить створити ексклюзивний і оригінальний інтер’єр. Завдяки правильній організації технічного процесу компанія має можливість виконати замовлення в найкоротші терміни (від 1 до 7 днів) і виконати найсміливіші дизайнерські рішення.  Ми розробили унікальну технологію, завдяки якій запах від плівки вивітрюється на третій день після монтажу, і це ще раз доводить екологічну нешкідливість (що так поважно сьогодні в просоченому залізом і бетоном сучасному мегаполісі!).

Компанія може надати свої послуги у всіх регіонах України завдяки налагодженій ділерській мережі, яка постійно розширюється. Зв’язавшись з нами, Ви можете замовити натяжну стелю будь-якої конструкції в будь-якому місті України. Європейська якість всесвітньо відомого бренду тепер стала доступною!

З сайту компанії «Группа ДПС Україна» — генеральний представник DPS™ в Україні.

http://grupadps.com.ua

Натяжні стелі …


Натяжна стеля для підвісних стель типу Армстронг (Armstrong)

Пятница, Октябрь 30th, 2009

Натяжна стеля для підвісних конструкцій (підвісних стель) — це ідеальне вирішення в цілях функціональності та декорації. Продукт у вигляді квадратів монтується і демонтується з легкістю в структурах типу Армстронг і надає повний доступ в поверхню до вентиляції, електрики та іншої кабельної техніки над стелею.

Технічна характеристика таких стель (розміри: 595 x 595 мм товщина: 14 мм вага: 0,2 кг/ шт.) дозволяє легко замінити підвісну стелю і вирішити будівельні проблеми що часто зустрічаються, як наприклад цвіль чи грибок, тріщин, пожовтіння чи звичайного опадання пилу з листів підвісних стель.

Види таких стель бувають в різних версіях: дзеркальне (лакове), сатинове, матове, металеве (металік) або транспарентне (Transparent), дірчасте — декоративне і акустичне а також можливі варіанти з друком. Понад 150 доступних кольорів в різних текстурах, які захоплять кожного клієнта. Дизайнерські можливості цієї системи необмежені. Через створення „мозаїки” кольорів чи протиставлення кольорів одержується неповторний ефект. Такі стелі можна довільно формувати згідно з кожним баченням уяви.

Також існує можливість встановлення освітлювальних систем, акустичних динаміків вентиляційних відходів та противопожежних систем. Існує також можливість пристосування технології в специфічні розміри поміщення.


Тепер непотрібно вибирати натяжний чи підвісний? Можна поєднати!

Натяжна стеля Transparent та Translucides

Четверг, Октябрь 29th, 2009

Натяжна стеля серії Transparent та Translucides — це сучасна технологія, яка дозволяє освітлювати кожну кімнату з білою або кольоровою яскравістю теплим лагідним світлом. На перший погляд стає незрозумілим використання цієї плівки. Але все по порядку. Ця плівка є в наявності у всіх каталогах виробників переважно білого відтінку (наприклад в DPS T5077 Cristal White в Mirror TRS 1500 Cristal Blanc) але і присутні прозорий (DPS T5001 Cristal), молочний (DPS T5001 Cristal) та синьоватий відтінок (DPS T5099 Cristal Blue). Вся ця плівка має одну перевагу вона має велику здатність пропускати світло а біла та прозора щей повноту кольору освітлення. Ця плівка дозволяє отримати нове рішення з точки зору освітлення, використання її в поєднанні з LED системами чи люмінесцентними лампами. Використання освітлювальної техніки за натяжною стелею дає змогу отримати сучасний декоративний ефект та освітлення приміщення теплим лагідним світлом.

Наприклад, зробивши гіпсокартоний короб довільної конструкції, закладаємо LED стрічку RGB по периметру, потім натягуємо стелю білого кольору серії Transparent чи Translucides. В результаті ми отримаємо без освітлення гарну білу натяжну стелю а при включенні LED стрічки RGB ми отримаємо кольорову стелю і маємо можливість змінювати колір стелі, тобто захотіли сьогодні зелену стелю – будь-ласка зелена, захотіли червону – будь-ласка червона і т.д. І нетреба забувати про сам ефект теплого лагідного світла.

Що ж собою являє LED стрічки RGB — гнучка світлодіодна стрічка це прекрасний комплексний і креативний матеріал для традиційних і нестандартних дизайнерських рішень по LED підсвічуванню і LED освітленню складних конструкцій, або важкодоступних ділянок. Інноваційна світлодіодна стрічка RGB з мікрочіпами, де кожен юніт (3шт світлодіоди) може мати свій унікальний колір. Управління здійснюється за допомогою спеціального контролера, який дозволяє управляти кожним світлодіодом, в результаті з’являється можливість створення складних кольоро-динамічних ефектів. Переважно вибір сценарію програми здійснюється простим натисненням кнопки на пульті дистанційного керування.

Отже використавши цю технологію отримаємо декоративний ефект з естетичної точки зору та функціональний з точки зору освітлення.

Затопили з верхнього поверху? Не біда!

Среда, Сентябрь 16th, 2009

В разі затоплення з верхнього поверху потрібно терміново викликати бригаду монтажників натяжної стелі, які, відкріпивши один кут полотна або через отвори кріплень світильників (люстр, динаміків, витяжок), акуратно зіллють воду, висушать тепловою «пушкою» вашу капітальну стелю, а натяжну вінілову плівку поставлять на місце. При цьому вона повністю відновлює свої колишні розміри не втрачаючи естетичного виду. Водонепроникність плівки, а також відсутність конденсату робить її ідеальним варіантом для ванної кімнати, кухні, плавального басейну. Діапазон їх використання практично необмежений.

Увага! Остерігайтеся неякісної продукції.

Среда, Сентябрь 16th, 2009

Останнім часом на українському ринку з’явилися багато невеликих фірм, які використовують плівку невідомих виробників. Такого роду плівка не призначена для використання в житлових приміщеннях, може бути не сертифікована, може мати дуже сильний запах, який не проходить з часом, постійно завдавати шкоди здоров’ю, не відповідати пожежним нормам. За естетичний вид також непотрібно забувати: перше дешева плівка переважно має маленьку товщину, при монтажі втрачається яскравість кольорів (насичення), друге (ми рахуємо головним) виконання спайки полотна, тобто естетичний вигляд шву, причиною цьому є дешеве обладнання на якому проходить процес виробництва. Часто натяжні стелі, виготовлені з подібних матеріалів продаються під відомими торгівельними марками. У зв’язку з цим потрібно перед замовленням стелі вимагати документи стосовно якості плівки (сертифікати) а після монтажу гарантійні документи. Наприклад, в тм MIRROR є власний гарантійний талон який захищений голограммою.

На плівку торгових марок DPS та MIRROR виготовлену з високоякісних матеріалів, які є повністю безпечними у нас підтверджується такими документами: висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи та протоколи випробування визначення горючості, групи полум’я і коефіцієнта димоутворення.

І наприкінці нагадуємо вам, що гарантія на натяжні стелі торгових марок MIRROR і DPS складає 12 років на стійкість кольору і форму стелі, і 3 роки на механічну міцність матеріалів і комплектуючих.

Які обмеження по потужності точкових світильників для натяжної стелі?

Среда, Сентябрь 16th, 2009

Потужність галогенової не більше 35Вт

Потужність звичайної лампи розжарювання не більше 60Вт

Все про натяжні стелі

Французькі натяжні стелі!

Пятница, Август 28th, 2009

Натяжні стелі — функціональність та краса

Що таке французька натяжна стеля

Натяжна стеля — це унікальне поєднання естетичних можливостей і технологічної переваги. Без сумніву, можливість створення оригінальних інтер’єрів — головний аргумент на користь натяжної стелі. Універсальність технології дозволила розширити межі стандартів для традиційної стелі. Визнана класика колекції — лакові стелі з об’ємно-просторовим ефектом. Вони зробили справжній переворот в декорі стель. Найбільш вражаюча якість лакової стелі — це здатність створювати ілюзію нескінченності простору. Здається, що стеля «розриває» простір і здіймається до нереальної висоти. Але ексклюзивний дизайн не завжди пов’язаний з ультрасучасними напрямками. Тому наша колекція також пропонує стелі зовсім іншого плану. Сатинова й матова основа стелі створюють вигляд ідеально оформленої поверхні в пастельних тонах. Такими простими засобами досягається відчуття затишку та комфорту.