Archive for the ‘Натяжні Стелі’ Category

Фотодрук на натяжній стелі

Пятница, Сентябрь 24th, 2010
ФОТОДРУК НА НАТЯЖНІЙ СТЕЛІ

Втілюємо Вашу мрію!

Оригінальні малюнки прикрасять Ваші стелі і стіни.

Така натяжна стеля прикрасить і додасть закінченість Вашому інтер’єру, розширить простір, а також дуже яскраво виділить його серед багатьох інших.

Натяжна стеля з фотодруком має екологічний та пожежний сертифікати, і як і будь-яка інша натяжна стеля у випадку протікання (витримує до 100 літрів на 1 м. кв.) Вона врятує Ваш інтер’єр і Ваше майно.

При виготовленні натяжної стелі з фотодруком ми використовуємо спеціальні фарби, які не містять свинцю, що абсолютно безпечно для житлових приміщень. Увага! Такі фарби використовують не всі виробники натяжних стель.

Можна замовляти на стелю малюнки навіть менше 1 кв.м. Друк виконується на будь-який плівці для натяжних стель. Друк виконується на високоякісному обладнанні, картинка виходить дуже чіткою.

Друк UV чорнилом вважається найбільш екологічно чистим способом друку, барвистий шар не виділяє ніяких шкідливих речовин, абсолютно безпечний для здоров’я, вважається більш безпечним, ніж офсетний друк (книги, журнали).

Пропонуємо Вам створити неповторний інтер’єр за допомогою натяжних стель з фотодруком.

Slider

Четверг, Октябрь 29th, 2009

НАТЯЖНА СТЕЛЯ TRANSPARENT ТА TRANSLUCIDES

Натяжна стеля серії Transparent та Translucides - це сучасна технологія, яка дозволяє освітлювати кожну кімнату з білою або кольоровою яскравістю теплим лагідним світлом. На перший погляд стає незрозумілим використання цієї плівки. Але все по порядку. Ця плівка є в наявності у всіх каталогах виробників переважно білого відтінку (наприклад в DPS T5077 Cristal White в Mirror TRS 1500 Cristal Blanc) але і присутні прозорий (DPS T5001 Cristal), молочний (DPS T5001 Cristal) та синьоватий відтінок (DPS T5099 Cristal Blue). Вся ця плівка має одну перевагу вона має велику здатність пропускати світло а біла та прозора щей повноту кольору освітлення. Ця плівка дозволяє отримати нове рішення з точки зору освітлення, використання її в поєднанні з LED системами чи люмінесцентними лампами. Використання освітлювальної техніки за натяжною стелею дає змогу отримати сучасний декоративний ефект та освітлення приміщення теплим лагідним світлом.Наприклад, зробивши гіпсокартоний короб довільної конструкції, закладаємо LED стрічку RGB по периметру, потім натягуємо стелю білого кольору серії Transparent чи Translucides. В результаті ми отримаємо без освітлення гарну білу натяжну стелю а при включенні LED стрічки RGB ми отримаємо кольорову стелю і маємо можливість змінювати колір стелі, тобто захотіли сьогодні зелену стелю – будь-ласка зелена, захотіли червону – будь-ласка червона і т.д. І нетреба забувати про сам ефект теплого лагідного світла.Що ж собою являє LED стрічки RGB - гнучка світлодіодна стрічка це прекрасний комплексний і креативний матеріал для традиційних і нестандартних дизайнерських рішень по LED підсвічуванню і LED освітленню складних конструкцій, або важкодоступних ділянок. Інноваційна світлодіодна стрічка RGB з мікрочіпами, де кожен юніт (3шт світлодіоди) може мати свій унікальний колір. Управління здійснюється за допомогою спеціального контролера, який дозволяє управляти кожним світлодіодом, в результаті з'являється можливість створення складних кольоро-динамічних ефектів. Переважно вибір сценарію програми здійснюється простим натисненням кнопки на пульті дистанційного керування.

Отже використавши цю технологію отримаємо декоративний ефект з естетичної точки зору та функціональний з точки зору освітлення.

Slider

Пятница, Август 28th, 2009
ФРАНЦУЗЬКІ НАТЯЖНІ СТЕЛІ!

Натяжні стелі — функціональність та краса

Що таке французька натяжна стеля

Натяжна стеля — це унікальне поєднання естетичних можливостей і технологічної переваги. Без сумніву, можливість створення оригінальних інтер’єрів — головний аргумент на користь натяжної стелі. Універсальність технології дозволила розширити межі стандартів для традиційної стелі. Визнана класика колекції — лакові стелі з об’ємно-просторовим ефектом. Вони зробили справжній переворот в декорі стель. Найбільш вражаюча якість лакової стелі — це здатність створювати ілюзію нескінченності простору. Здається, що стеля «розриває» простір і здіймається до нереальної висоти. Але ексклюзивний дизайн не завжди пов’язаний з ультрасучасними напрямками. Тому наша колекція також пропонує стелі зовсім іншого плану. Сатинова й матова основа стелі створюють вигляд ідеально оформленої поверхні в пастельних тонах. Такими простими засобами досягається відчуття затишку та комфорту.
Якщо звичайна вода не допомагає, то можна зробити спеціальну суміш, змішавши воду з не агресивним миючим засобом: для цього береться трохи миючого засобу, який змішується з теплою водою, потім слід змочити ганчірку в отриманій суміші і приступати до видалення забруднення, роблячи легкі руху в напрямку шва . Як тільки забруднення будуть видалені, очистимо поверхню стелі від залишків миючого засобу за допомогою вологої тканини, а потім протремо полотно насухо.

Крім того, в процесі миття натяжної стелі таким методом, важливо правильно розрахувати механічне навантаження, тому що стеля має властивість витягатися при надмірних зусиллях, що додаются до неї. І не забувайте, що між полотном і «рідною» стелею існує невеликий зазор, і якщо ви перестараєтеся, ви ризикуєте пошкодити поверхню натяжної стелі.

Не використовуйте губки, від яких можуть з’явитися розводи і всю операцію доведеться повторити. Щітки і абразивні чистячі засоби (розчинники) взагалі використовувати неприпустимо: від них на поверхні стель можуть виникнути пошкодження, внаслідок чого доведеться міняти полотно.

Якщо у вас встановлена лакова натяжна стеля, та вона забруднилась невеликими частинами, краще скористайтеся спиртовмісним засобом або розчином спирту, який не залишає розводів і дуже швидко вивітрюється. Стелю слід протирати обережно і дбайливо.

Досить важливим є те, що після монтажу натяжної стелі ви отримуєте від нас невеликий шматок плівки, саме ту яку вам монтували. Це надає можливість проекспериментувати різні миючі засоби не ризикуючи на стелі.

Якщо ви будете дотримуватися цих нехитрих правил експлуатації, натяжні стелі служитимуть вам вірою і правдою довгі роки, не змінюючи свого зовнішнього вигляду.

Slider