Banner
Banner
Banner

Напівпрозора або transparent стеля

17-02-2016

Напівпрозора (transparent) стеля – це не лише біла стеля яка світийя!!! Вона може мати будь який вигляд і бути будь якого кольору.  Також ця стеля може бути з фотодруком і візуально створювати 3D ефект. Ми працюємо і створюємо  новинки аби задовольнити потреби замовника!!!

 

Рубрика: Новини

Магазин “Сучасна Підлога” вул.Єршова 11 ТЦ “Глобус” 2 поверх

23-11-2014

Магазин “Сучасна Підлога” вул.Єршова 11 ТЦ “Глобус” 2 поверх МТС (066) 442 50 40 Київстар (068) 848 96 73

Широкий вибір покриття для підлоги – www.newpidloga.com.ua ламінат, паркетна дошка, вінілова підлога, масив, набірний паркет, шкіряна підлога, терасна дошка, аксесуари.

Ламінат:

– Weninger

– Quick Step

– Pergo

– Meister

– HDM Elesgo

– Egger

– Parador

– Witex

– Krono Original

– Brilliance Floor

– Berry Alloc

– Balterio

– Haro

– My Floor

– Avatara – Floor ter Hurne

– Aller

– Weninger

– Floor Step

– Loc Floor

– Kaindl

– КЗМ

– Prima Floor

– Classen

– Tarkett

– Grun Holz

– Wiparquet

– Falquon

Магазин «Сучасна Підлога» 

+38 (066) 442 50 40

+38 (068) 848 96 73

м.Луцк вул. Єршова 11

ТЦ «Глобус» другий поверх

modernfloor@ukr.net

Рубрика: Новини

Фото декоративних штукатурок Antica Signoria

10-11-2013

2 ноября состоялся мастер-класс по нанесению декоративных материалов линейки Antica Signoria. Изготовлены красивые образцы, которые представлены в салоне “Современные потолки”.

Любое нанесение декоративных штукатурок TM Antica Signoria – это индивидуальное произведение искусства. И во многом конечный результат будет зависеть от исполнителя и инструмента.

 

Damascato Nuage

DAMASCATO NUAGE – декоративный материал с эффектом хлопьев, созданным на основе акриловых смол, водной эмульсии высокого качества, природных пигментов и специальных добавок, благодаря которым он характеризуется хорошей воздухопроницаемостью, высокой устойчивостью к трению, вязкостью и стабильностью цвета.

Chiffon

Chiffon – тонкослойный материал  для декорирования интерьеров с эффектом щёлка. Идеально подходит для таких помещений как спальни,  холлы, коридоры, бутики и рестораны.

Chic

CHIC – декоративный материал с эффектом металлического блеска и песочного покрытия. Декоративная штукатурка CHIC представлена в двух коллекциях: CHIC classic и CHIC metal, каждая из коллекций имеет по 3 цветовых базы, что позволяет формировать большое количество оттенков.  Изящный декоративный эффект материала CHIC никого не оставит равнодушным.

Tresor

TRESOR –  это эксклюзивное покрытие с эффектом хамелеона, которое придаёт поверности эксклюзивный дизайн и неповторимый эффект. Изменение цвета материала получается под различным углом обзора, типа и расположения источника света.

Elite

Elite – венецианская штукатурка, продукт на основе натуральной извести с добавлением специальных акриловых смол, водной эмульсии, высококачественных добавок, придающих ему следующие свойства: высокую адгезию к поверхности, хорошую воздухо- и паропроницаемость.

Travertino

Декоративная штукатурка TRAVERTINO позволяет достичь эффекта натурального камня травертин. Есть возможно подобрать более крупную фракцию, которая позволяет получить более рельефную фактуру молодого травертина, либо более мелкую фракцию для более сглаженной формы обветренного камня.

 

 

 

 

 

Рубрика: Новини

WallArt – новий вимір для твоїх стін!

02-05-2013

3D панелі WallArt – це декоративні панелі для стін (Нідерланди), інноваційні, 100% екологічно чисті оздоблювальні матеріали. Сучасний і оригінальний дизайн панелей створений молодими, талановитими випускниками Нідерландської Академії Дизайну Ейндховена, що отримала звання “кращої академії дизайну в світі“. Продукція компанії WallArt пожвавить ваші стіни сучасними екологічно чистими тривимірними панелями для стін, виготовлених з волокон стебел цукрової тростини. Сировина, що використовується для виробництва наших стінових 3D панелей на 100% переробляється.

 

Стінові панелі WallArt – панелі для стін, оздоблення стін, декор стін, дизайн інтер’єру:
• житлових приміщень (бібліотек, віталень кімнат, камінних, домашніх кінотеатрів, дитячих, спалень і т.д.);
• декоративні стіни для ресторанів, кафе, барів, клубів, казино;
• торгових центрів, магазинів, бутіків, салонів, комерційних представництв;
• кінотеатрів, телебачення, театральних студій, концертних залів;
• офісів, залів засідань, судів, бібліотек, шкіл, музеїв, аеропортів, банків;
• фонів для водних композицій, зимових садів.

Більше про стінові панелі WallArt …

Рубрика: Новини

Нова соціальна ініціатива (соціальна мережа) Google +

20-07-2011

Пошуковий гігант Google запустив в режимі тестування новий проект соціальної спрямованості з назвою Google +.

Сервіс Google + працює в тестовому режимі для обмеженого числа користувачів, і реєстрація в ньому доступна тільки за запрошеннями (інвайтами). Це означає щоб стати учасником соціальної мережі потрібно отримати запрошення на вашу почтову скриньку (тільки на @gmail.com) від друзів чи знайомих. А ставши учасником ви і самі в змозі відправляти запрошення для всіх бажаючих. Але мусимо пам’ятати що не всі запрошення зможуть гарантувати потрапляння в Google +. Відбір по запрошенням лежить на плечах Google і принцип його відбору неясний.

 

Серед особливостей мережі можна виділити відсутність єдиного списку друзів – замість нього реалізована система кіл спілкування (сім’я, колеги, друзі ), що дає можливість спілкуватися одночасно і значно спрощує налаштування заборони показів певної інформації для певних кіл. Наприклад багато людей не хочуть ділитися інформацією про роботу зі своїми родичами та мережевими знайомими, і навпаки.

 

Вже почалося поширення клієнтської програми для взаємодії із соціальною мережею Google + за допомогою комунікаторів Apple iPhone.

 

Не всі запрошення зможуть гарантувати потрапляння в Google +. Принцип відбору неясний. Але запрошення ми відправляємо всім бажаючим, для цього в коментарях залиште свою почтову адресу (@gmail.com).

 

В подяку за запрошення зробіть ретвіт цього поста або поділіться ним у соціальній мережі Facebook. Інші соціальні мережі також згодяться. Головне – це поширити інформацію. Крок необов’язковий, але вкрай бажаним і перевага надаватиметься тим, хто будь-яким зручним для нього способом опублікував посилання на цей пост (ретвіт, facebook, вконтакте і т.д.). Ми ж хочемо залучити якомога більшу кількість людей у мережу?

Рубрика: Новини

Чудо технології – біокаміни в Україні

18-08-2010

А чи знаєте Ви, що на сьогоднішній день є незаперечною ізюминкою будь-якого інтер’єру? Про що Ви завжди мріяли, але не могли собі уявити це у себе в квартирі? На що можна дивитися вічно?
Звичайно ж, це справжній вогонь.
І сьогодні у нас з’явилася унікальна можливість внести його в наші будинки без будь-яких проблем. Рішення в цьому питанні знайшли німецькі інженери – вони створили концептуально новий вид декору та опалення в житлових приміщеннях – біокамін.

Так що ж являє собою біокамін?
Це принципово новий вид камінів, виконаних з різних якісних матеріалів, таких як метал, піщаник, скло та інших, які потрясають своєю унікальністю і практичністю.
Біокамін працює на рідкому, екологічно чистому паливі (біоетанол), яке спеціально розроблялося вченими для створення можливості внести в житлові приміщення справжній вогонь без додаткових коштів вентиляції (димоходу або витяжки).

Біоетанол розроблений на основі переробки рослинних компонентів, а тому є абсолютно безпечним при згорянні для дихання людини. У процесі горіння біоетанолу не виділяється небезпечний для дихання чадний газ, дим або інші речовини, а незначна кількість вуглекислого газу, при згорянні кисню, легко заповнити відкриттям кватирки.
Біокамін можна розміщувати в будь-який за площею квартирі вони є не лише чудовим елементом декору, але й серйозним доповненням до опалення у вашому будинку, тому що за годину горіння температура в кімнаті підвищується на 5 ° С.
Дивитися на вогонь можна вічно, він вносить у наші душі гармонію і спокій, тому вечір у біокамін доставить вам прекрасний відпочинок і принесе масу задоволення.
Крім того, біокамін можна піднести як елітного подарунка, який підкреслить вишуканий смак і статус його власника, а також, безсумнівно, здивує і порадує.
Новий століття відкриває нам усе більше нових можливостей і біокамін – одна з них.
Це можливість наповнити свій будинок аурою тепла і гармонії, внести затишок і насолоду в кожен прожитий день, роблячи його неповторним!

Рубрика: Новини

Відтепер фотошпалери (фотообои)

15-07-2010

Раді  запропонувати Вам  ексклюзивні високоякісні фотошпалери друковані на висококласному обладнанні  із застосуванням матеріалів кращих виробників Європи.

– Розміри будь-які, обмежені тільки Вашими бажаннями і можливостями,
– Величезний вибір сюжетів у нашому  каталозі (усі представлені зображення ретельно відібрані по якісній ознаці і мають високу комп’ютерну роздільну здатність, що дозволяє виготовляти фотошпалери на стіни, практично, будь-яких розмірів),
– Широкий вибір основ, який дозволяє з легкістю підібрати текстуру під Ваш інтер’єр.
Якість матеріалів і екологічність фотошпалер підтверджені Висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи

Комплекс послуг, що входить у вартість фотошпалер:

– Візуалізація фотошпалер у Вашому інтер’єрі,
– Дизайнерська обробка обраного Вами сюжету (адаптація розмірів, корекція кольору, шумокоррекція, редагування елементів сюжету, накладення ефектів: ч / б, сепія, негатив, специфічних),
– Підбір ексклюзивних фотографій,
– Дизайнерська розробка макету зображення,
– Виготовлення фотошпалер на основі цифрового фото, наданого Вами.

Термін виготовлення – 2 дня.

Високоякісні спеціалізовані текстуровані основи німецького виробництва з вініловим покриттям на паперовій або флізеліновій основі. Ідеально підходять для дизайнерсько-оформлювальних робіт.
Відрізняються високою механічною міцністю, стійкістю до сонячних променів, до дії вологи і миючих засобів. Крім того такі фотошпалери відмінно клеяться на стіну за допомогою шпалерного клею для важких шпалер. Щільність – 295 г/м2.

Матеріали відрізняються:
– Багатогранністю текстур,
– Відмінною передачею кольору,
– Приховує нерівності стін (товщина основ 330 мкм),
– Стійкі до вигорання і ультрафіолету,
– Стійкі до впливу вологи і миючих засобів,
– Висока механічна міцність,
– Обклеювання відбувається за допомогою звичайного шпалерного клею для важких шпалер.

Різні текстури підбираються в залежності від обраного сюжету та інтер’єру приміщення.
На безструктурних шпалерах відмінно виглядають панорамні сюжети, фотопортрети, макрозйомка, картинки для дитячих кімнат з казковими сюжетами. Текстура з дрібним зерном додасть зображенню глибину і блиск. Шорсткість кам’яних архітектурних фрагментів, асфальту, скель відмінно передасть матеріал з великої піщаної текстурою. На матеріалі з текстурою під штукатурку гармонійно виглядають малюнки аквареллю, старовинні фрески, картини, ретро фотографії. Для картин, виконаних олійними фарбами, із широкими розмашистими мазками, підійде текстура, що передає нерівність художнього полотна. В інтер’єр з етнічними мотивами гармонійно впишуться фотошпалери, виконані на матеріалі у вигляді грубої лляної тканини.

Рекомендації щодо вибору:

Дуже часто, при погляді на стіну невеликої кімнати, виникає бажання її відсунути, змінити її вигляд або просто-напросто взагалі прибрати.
вичайно ж існує багато варіантів змінити стіну кімнати. І один з цих варіантів – фотошпалери.
У нашої компанії Ви можете замовити високоякісні фотошпалери з сюжетом на будь-який смак. В нашому каталозі представлені дуже цікаві і багатопланові колекції сюжетів. Є дуже сміливі рішення – наприклад, колекція «одного образу». Це коли всю стіну займає фото квітки (кульбаби, маку або троянди). Не менш несподівано виглядають макрозображення осіннього листя і відблиски морської гладі. Однак, швидше за все, споглядати настільки яскраві образи кожен день можуть люди з дуже стійкою психікою. Тому, перш ніж вибрати образ, спробуйте подумки спрогнозувати свою реакцію на нього.

Якщо в якості способу вибрати картину, то фотошпалери будуть виступати не тільки вікном у далекий, але реальний світ, а і в країну фантазій.
І все ж, як би не сподобався вибраний сюжет, потрібно реально поглянути на свої можливості. Мова не про гроші (хоча і про них теж – ціни на виконані під замовлення фотошпалери на високоякісних спеціалізованих шпалерах варіюються від 230 до 290 грн./м2). Мова про те, що вони, як це не парадоксально, зажадають деякого простору перед собою. Тому, якщо кожна стіна кімнати щільно заставлена меблями, особливо високими шафами, і без неї ніяк не обійтися, доведеться відмовитися від сюжетів 2,5 Х3, 25 метра.

Але може, воно й на краще. Багатьом, навпаки, більше до смаку панорамні полотна, які можуть починатися від верхнього рівня спинки дивана (комода) і відносити удалину не гірше повноформатних видів. Якщо поверхні для справжнього розмаху все одно не вистачає, скористайтеся наївними і чудовими «вікнами». Їм і потрібно всього лише – 80 сантиметрів завширшки і метр-півтора у висоту. Врятують положення також вузькі бордюри. При правильному поєднанні з основними шпалерами, у вас завжди буде можливість помилуватися на цікаву лінію горизонту.

Не забувайте про двері. Для них наша компанія запропонує спеціальний формат фотошпалер. Мабуть, самий цікавий варіант – ефект прочинених дверей, що веде, наприклад, на веранду з виглядом на сад або берег моря.
Раз вже мова зайшла про образи, не можна обійти стороною рекомендації з Фен-шуй. Вони говорять: краще вибирати зображення, де немає гострих (колючих) кутів, предметів, що викликають негативні емоції, а також сюжетів, що несуть агресію.Так що пригающий на вас з темряви тигр або чиїсь дивляться з пітьми злі очі, хоча і відповідають епатажній натурі підлітка, але спокою і конструктивності в його душевний світ точно не додадуть.

Вибираючи пейзаж, не забудьте зорієнтуватися по сторонах світла. Якщо вирішите «розчинити» східну стіну, не варто вибирати сюжет із заходом. І навпаки. Інакше можна внести плутанину у власні відчуття. Для південної стіни підійде сонячний полуденний сюжет, для північної – вигляд гір, ліси і ніч. До речі, до гір у Фен-шуй особливі вимоги – вони знову-таки не повинні бути занадто гострими (асоціюються з проблемами).
А якщо вам доводиться багато сидіти за столом, навіть самі «благонадійні» гори краще розмістити за спиною.А ось перед очима повинні бути простори – луг в травах, гладінь моря.

Кілька слів про воду. Вона повинна «притікає» до вас: тобто, струмку або водопаду належить струмувати у ваш бік. А ось всілякі «дев’яті вали» краще розглядати на виставках і в галереях, а не вдома. І взагалі, вигляд вічно бурхливого моря навряд чи асоціюється із затишком.
Врахуйте також, що емоції людини може скоректувати перспектива, особливо, якщо при вході в квартиру йому набридло упиратися в стіну. Дзеркало в цьому випадку протипоказано. А ось їх імітація, тобто панно або фотошпалери – цілком доречні. Але перспектива тут має бути що розширюється (горизонтальна), а не звужується (стежка, що веде в ліс).

Купуйте та насолоджуйтесь!

Текстури фотошпалер

Для пошуку зображень для фотошпалер скористайтейся …

Фотошпалери (фотообои) в інтер’єрі…

Рубрика: Новини, Фотошпалери

Шановні користувачі і гості даного сайту

02-11-2009

Шановні користувачі і гості даного сайту, якщо у вас є  пропозиції або зауваження, просимо вас залишати в комментарях, ми будемо вам дуже вдячливі! Крім того ви можете отримати безкоштовно будь-яку інформацію стосовно натяжних стель та послуг нашої компанії.

Адміністрайія сайту.

Рубрика: Новини
Дизайн: www.newsteli.com.ua, пошта: info@newsteli.com.ua, телефон: (050)33-99-321

BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные выставки, готовые проекты домов, новостройки МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины Строй-Прайс - Все строительные материалы