Banner
Banner
Banner

SX – 2000 SILKOAT

16-09-2009

Використання: SX – 2000 є захисним прозорим покриттям для внутрішніх поверхонь. Використовується для захисту від проникнення пилу, іржі, фарби з поверхні основи. Він також є захисним засобом для рідких шпалер SILKOAT. Поверхню, покриту SX – 2000 можна мити і витирати. SX – 2000 наноситься двічі. При першому нанесенні SX – 2000 змішують з 70 % води, при другому 50 %.

Нанесення: Наносити SX – 2000 можна з використанням пензлика, валика або пульверизатора. Увага! Поверхня має бути очищеною від пилу, жирних плям, мастики, воску перед нанесенням. Час висихання – 4-8 годин, залежно від погодних умов. Другий шар можна наносити через 3 години після висихання першого. Не використовуйте SX – 2000 при температурі не менше 5оС.

1 кг SX – 2000 покриває поверхню в 10-12 м. кв., при двократному нанесенні.

Рубрика: Рідкі шпалери

Шовкове покриття SILKOAT (рідкі шпалери)

16-09-2009

Шовкове покриття SILKOAT – це матеріал для внутрішньої обробки приміщень, застосовується як для житлових будинків, так і для офісів, живі фарби і тони покриття створюють естетичний вигляд і оживляють будь-яку атмосферу. SILKOAT- це не шкідливе для здоров’я покриття, чия властивість повітропроникності забезпечує стіни від втрати тепла, а отже економить енергію, поглинає звук, створюючи тишу, затишок і спокій. Антистатичність дозволяє вам забути що таке пил на стіні. Покриття не забруднюється і навіть при ремонтних роботах зберігає вашому приміщенню чистоту.

Рубрика: Рідкі шпалери
Дизайн: www.newsteli.com.ua, пошта: info@newsteli.com.ua, телефон: (050)33-99-321

BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные выставки, готовые проекты домов, новостройки МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины Строй-Прайс - Все строительные материалы