Banner
Banner
Banner

Гіпсова ліпнина!!! Мистецтво прикрасити вашу оселю.

22-09-2009

Мистецтво прикрашати і покривати стіни, особливо стелі, ліпниною, відомо дуже давно. Невелика кількість ліпнини, її уміле композиційне рішення, виконання і розташування прикрасять будь-яке приміщення, будь то квартира або громадська будівля. Якщо ви хочете створити оригінальний і неповторний дизайн Вашої квартири або вашого будинку, то можете сміливо скористатися можливостями що надаються вам ліпниною.

Розглянемо детальніше, що вдає із себе гіпсова ліпнина, і, що конкретно можна з нею робити. Під гіпсовою ліпниною розуміються вироби, які зроблені з гіпсу, і які використовуються для створення неповторного і несхожого на інші стилі інтер’єру. У гіпсову ліпнину можуть входити такі предмети інтер’єру, як колони, карнизи, ніші, панно і інші предмети, що використовуються для обробки.

Гіпсова ліпнина дає вам прекрасну можливість здійснити у вашому декорі найсміливіші мрії. Ви самі стаєте художником свого будинку. Адже ліпнина може бути виконана виключно лише по ваших власних ескізах. Це реальний шанс показати таким, що всім оточує, наскільки ви талановиті!

Якщо ви, наприклад, хочете створити у вашому будинку куточок античності, то просто потрібно додати в свій інтер’єр декілька колон, які дуже тонко і чітко підкреслений ваш задум. Якщо ж хочете створити невеликий куточок для кольорів, то можете використовувати орнамент у вигляді кольорів для карнизів, а також використовувати барельєфи у вигляді кольорів.

Ліпнина з гіпсу використовується не лише для прикраси усередині удома, але також служить оригінальним творчим рішенням при прикрасі фасадів. Як правило, ліпнину можна побачити на фасадах старовинних будівель, театрів і музеїв. Але сьогодні гіпсовою ліпниною можна прикрасити і ваш будинок. Також гіпсова ліпнина використовується при створенні невеликих статуй, які впишуться в будь-який інтер’єр. Створіть свою неповторну статую. І це ще не все. За допомогою ліпнини можна створити прекрасні рами для картин.

Створіть свій особливий інтер’єр за допомогою гіпсової ліпнини. Зробіть свій будинок ще красивіше. Гіпсова ліпнина допоможе вам створити свій власний стиль, а і зробить ваш будинок красивішим і розкішнішим!

Рубрика: Художній дизайн
Дизайн: www.newsteli.com.ua, пошта: info@newsteli.com.ua, телефон: (050)33-99-321

BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные выставки, готовые проекты домов, новостройки МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины Строй-Прайс - Все строительные материалы