Banner
Banner
Banner

Wall Art 3d

WallArt – новий вимір для твоїх стін!

3D панелі WallArt – це декоративні панелі для стін (Нідерланди), інноваційні, 100% екологічно чисті оздоблювальні матеріали. Сучасний і оригінальний дизайн панелей створений молодими, талановитими випускниками Нідерландської Академії Дизайну Ейндховена, що отримала звання “кращої академії дизайну в світі“. Продукція компанії WallArt пожвавить ваші стіни сучасними екологічно чистими тривимірними панелями для стін, виготовлених з волокон стебел цукрової тростини. Сировина, що використовується для виробництва наших стінових 3D панелей на 100% переробляється. 

Стінові панелі WallArt – панелі для стін, оздоблення стін, декор стін, дизайн інтер’єру:

• житлових приміщень (бібліотек, віталень кімнат, камінних, домашніх кінотеатрів, дитячих, спалень і т.д.);
• декоративні стіни для ресторанів, кафе, барів, клубів, казино;
• торгових центрів, магазинів, бутіків, салонів, комерційних представництв;
• кінотеатрів, телебачення, театральних студій, концертних залів;
• офісів, залів засідань, судів, бібліотек, шкіл, музеїв, аеропортів, банків;
• фонів для водних композицій, зимових садів. 

З 2012 року WallArt в Україні. Завдяки конкурентній ціні, екологічності, сучасному дизайну, зручності в монтажу, низької вартості транспортування, стінові декоративні панелі WallArt мають найпривабливішу пропозицію на 3d стінові оздоблювальні матеріали.

У 2010 році WallArt перша в Європі вийшла на ринок з цією екологічно чистою продукцією для декору стін інтер’єрів. На даний момент доступно 20 різних видів панелей. Панелі WallArt створять об’ємне вимір стін і підійдуть  до будь-якої кімнати вашого будинку. Декоративні панелі легко створять новий дизайн стін.

2009 року в США наші декоративні панелі були відзначені дизайнерами інтер’єрів як краща й інноваційна, екологічно чиста продукція для внутрішнього декору. Стильні, практичні та елегантні декоративні панелі від компанії WallArt стануть відмінним доповненням інтер’єру будь-якої кімнати, які створять новий стиль. Після монтажу вони можуть бути пофарбовані в будь-який колір, який підходить до вашого інтер’єру.

Дизайн: www.newsteli.com.ua, пошта: info@newsteli.com.ua, телефон: (050)33-99-321

BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: строительные выставки, готовые проекты домов, новостройки МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины Строй-Прайс - Все строительные материалы