ФРАНЦУЗЬКІ НАТЯЖНІ СТЕЛІ!

Натяжні стелі — функціональність та краса

Що таке французька натяжна стеля

Натяжна стеля — це унікальне поєднання естетичних можливостей і технологічної переваги. Без сумніву, можливість створення оригінальних інтер’єрів — головний аргумент на користь натяжної стелі. Універсальність технології дозволила розширити межі стандартів для традиційної стелі. Визнана класика колекції — лакові стелі з об’ємно-просторовим ефектом. Вони зробили справжній переворот в декорі стель. Найбільш вражаюча якість лакової стелі — це здатність створювати ілюзію нескінченності простору. Здається, що стеля «розриває» простір і здіймається до нереальної висоти. Але ексклюзивний дизайн не завжди пов’язаний з ультрасучасними напрямками. Тому наша колекція також пропонує стелі зовсім іншого плану. Сатинова й матова основа стелі створюють вигляд ідеально оформленої поверхні в пастельних тонах. Такими простими засобами досягається відчуття затишку та комфорту.
Якщо звичайна вода не допомагає, то можна зробити спеціальну суміш, змішавши воду з не агресивним миючим засобом: для цього береться трохи миючого засобу, який змішується з теплою водою, потім слід змочити ганчірку в отриманій суміші і приступати до видалення забруднення, роблячи легкі руху в напрямку шва . Як тільки забруднення будуть видалені, очистимо поверхню стелі від залишків миючого засобу за допомогою вологої тканини, а потім протремо полотно насухо.

Крім того, в процесі миття натяжної стелі таким методом, важливо правильно розрахувати механічне навантаження, тому що стеля має властивість витягатися при надмірних зусиллях, що додаются до неї. І не забувайте, що між полотном і «рідною» стелею існує невеликий зазор, і якщо ви перестараєтеся, ви ризикуєте пошкодити поверхню натяжної стелі.

Не використовуйте губки, від яких можуть з’явитися розводи і всю операцію доведеться повторити. Щітки і абразивні чистячі засоби (розчинники) взагалі використовувати неприпустимо: від них на поверхні стель можуть виникнути пошкодження, внаслідок чого доведеться міняти полотно.

Якщо у вас встановлена лакова натяжна стеля, та вона забруднилась невеликими частинами, краще скористайтеся спиртовмісним засобом або розчином спирту, який не залишає розводів і дуже швидко вивітрюється. Стелю слід протирати обережно і дбайливо.

Досить важливим є те, що після монтажу натяжної стелі ви отримуєте від нас невеликий шматок плівки, саме ту яку вам монтували. Це надає можливість проекспериментувати різні миючі засоби не ризикуючи на стелі.

Якщо ви будете дотримуватися цих нехитрих правил експлуатації, натяжні стелі служитимуть вам вірою і правдою довгі роки, не змінюючи свого зовнішнього вигляду.

Slider